sobota, 12 maja 2012

Znasz to ? Odpływasz myślami do świata gdzie wszystko jest takie jak chcesz, a tuż po chwili wracasz do głupiej rzeczywistości i spoglądasz kątem oka czy Jego nie ma gdzieś w pobliżu , tak jak w twojej wyobraźni

Cześć. Przepraszam, że tak długo tu nie pisałam, ale po prostu nie miałam czasu. Ostatnie dni minęły mi błyskawicznie. I muszę powiedzieć, że były także zaskoczenia. pozytywne : D . Wczoraj posiedziałam sobie do 24.30 i poszłam spać. Wstałam o 10:10 i w końcu od dawna się wyspałam. Jak wstałam to od razu mama nagnała mnie do sprzątania. I tak jakoś dzień leci pisze ze znajomymi na gg na tel . Trochę posiedziałam przed telewizorem i się nudzę. jedynie jak słucham muzyki to mi się tak strasznie nie nudzi. Dobra już nie zanudzam. Cześć. 3majcie się.


Jej serce zaczęło mocniej bić... Czuła się jakby miała mieć taki przyjemny, spokojny i szczęśliwy zawał... Czuła się paradoksalnie, idiotycznie,dziwnie... Nie wiedziała, co się z nią działo... Teraz szuka sprawcy tego zamieszania przedzawałowego. Znalazła... To ON był powodem. 


2 komentarze:

 1. To twoja bluzka ?? Śliczna ♥♥♥
  Moustache ♥♥

  Zapraszam do mnie . Nowa odsłona : >

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to nie moja bluzka. To zdjęcie znalazłam na loveit.pl

   Usuń