piątek, 25 maja 2012

Uwielbiam Cie w sposób którego nie umiem sprecyzować. Taki wspaniały, cudowny, delikatny, pociągający, męski...

Cześć.Dzień w szkole minął mi bardzo szybko. Trochę szkoda bo lubię chodzić do szkoły w piątki. Nie dlatego, że zaczyna się weekend. Po prostu komach ten dzień. Dziś byłą kartkówka z angielskiego, na którą miałam się uczyć wczoraj, ale oczywiście się nie nauczyłam. Przed samą kartkówką napisałam sobie parę rzeczy na ławce, ale gdy już pisałam nie mogłam się rozczytać. Ale oj tam i tak dostałam 3+. A co się działo przed w-f i na w-f zostawię to dla siebie i znajomych. : > Natalia i Paulina wiedzą o co chodzi. Po w-f złożyłam życzenia pewnej osobie. Ale jakie podziękowania miałam uhuhu... A w głowie to mi się tak kręciło, że matko : o . Dzięki Natalii byśmy nie zdążyli na autobus. Natalio dziękuję Ci w swoim imieniu i tej osoby. Potem pośmiało się w autobusie z Natalią. Po szkole posiedziałam trochę i popisałam z Paulina na gg. Później poszłam na dwór. Pośmiało się trochę z Marcinem. Pograłam w siatkę i niedawno przyszłam do domu. Teraz dodam obiecane zdjęcia z środy.
               Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ! :*.


Nie zawsze to co do Ciebie mówię jest tym co chciałabym Ci powiedzieć naprawdę .... Cześć. : >

6 komentarzy:

 1. Też wiem komu składałaś te życzenia ; *. Czyżby na jednym z zdjęć Hubert trzyma kij pani ? ; D .
  Fajnie w tedy było . A zwłaszcza gdy widziałyśmy się z czerwoną czapeczką ^.^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem,wiem tylko nikomu nie mów hahah..:*. Tak Hubert trzyma pani kijek ^^ Tak, tak spotkanie było bardzo fajne. xD.

   Usuń
 2. :D. A na co mu ten kijek . Oj , tak było fajne .Miał ładną czapeczkę. A on się z nas śmiał jak był na boisku ciekawe dlaczego się z nas śmiał ?
  No oczywiście , że nikomu nie powiem : *.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem po co mu był potrzebny. Wiem widziała jak się śmiał. Mam nadzieję :*

   Usuń
 3. No nie powiem . Tylko nie wiem jak pozostałe osoby . No właśnie po co się z nas śmiał ? . Może chciał komuś przywalić xd.

  OdpowiedzUsuń