czwartek, 31 maja 2012

Bo on potrafi sprawić, że mam ochotę wstawać rano z łóżka oby iść do szkoły

Cześć.

Przepraszam, że wczoraj nie napisałam, ale internet mi nie działał. : | Ale postaram się to nadrobić.
Więc wczorajsze lekcje :
1. Religia
2. Historia
3. W-F
4. Przyroda
5. Informatyka

Więc wczoraj gdy poszłam do szkoły strasznie zaczęła mnie głowa boleć. Na szczęście pod koniec pierwszej lekcji przestała mnie boleć. Wczoraj w szkole lajty. Religia na dworzu. Prawie całą lekcję przeleżałam na deskach z Natalią,Dorotą i Paulina. Oczywiście bez śmiechu się nie obyło. Pod koniec lekcji poszłyśmy pograć w siatkę. Historie mieliśmy z klasą V więc lajty. Zamiast historii mieliśmy przyrodę. Pani przyniosła mikroskopy. Bez śmiechu się nie obyło. Na w-f mieliśmy iść do sali komputerowej, ale z dziewczynami poszłyśmy na salę pograć w siatkę. Na przyrodzie czyli na historii czytaliśmy następny temat i całą lekcje prawie rozmawialiśmy. Na koniec lekcji pani zebrała ćwiczenia. Przed informatyką zrobiliśmy wszyscy protest. Czyli krzyczeliśmy, że chcemy na dwór i poszliśmy. : D Całą lekcje przeleżałam na deskach z dziewczynami i pisałam na tel.

Dzisiejszy plan lekcji :

1. Plastyka
2. W-F
3. Technika
4. Informatyka
5. Przyroda

Od samego rana miałam dobry humor. :) Od samego dnia zwała, że o matko. xD. Plastyka minęła bardzo dobrze malowaliśmy pastelami śmiechu oczywiście nie zabrakło. Na w-f zwała na całego .Pani spóźniła się 15 min. Za czym pani nie było tyle rzeczy się wydarzyło pozytywnych, że szok. Zamiast techniki mieliśmy historie.Nawet dobrze było.  Na informatyce robiliśmy co chcieliśmy na ja z Dorotą siedziałam przy kompie i słuchałyśmy przez słuchawki muzyki z mojego telefonu. Na przyrodzie zostaliśmy na komputerach, ale mieliśmy historie i szukaliśmy czegoś tam w internecie i pisaliśmy w zeszytach. I pisałam esy. A Paulina cały czas na mnie krzyczała żebym przestała bo mnie złapie i mnie biła. I co nie złapała. Spokojnie  Paulino ja mam sposoby. xD.

No a teraz pisze esy i z Paulina na gg już prawie 7 godzinek : ) Dziękuję.
 Dobranoc.

Jeżeli naprawdę Go kochałaś, to będziesz tęskniła. To nic, że zmienił się w cholernego łajdaka, On zawsze będzie tym "twoim"  słodki chłopczykiem o przecudnych oczkach dopóki serce nie przestanie za Nim tęsknić. 

3 komentarze:

 1. no i dobrze , że cię nie złapała . A jak bu cię złapała co to by było O.o .
  Oj , dużo się wydarzyło jak na panią czekaliśmy :*.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam. Najważniejsze, że nie złapała. Oj tak
   < 3333

   Usuń
 2. nom .
  Oj , działo się <.333333

  OdpowiedzUsuń