niedziela, 10 czerwca 2012

Uczmy się pływać, tak często toniemy w marzeniach..

Cześć.

Przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam kiedy napisać. Spróbuję to jakoś nadrobić.

W czwartek najpierw do kościoła. Po kościele miałam jechać z rodzicami i siostrą do dziadków, ale nie pojechaliśmy. Więc dzień w domu spędziłam. Koło 17.00 wbij wujek Paulina, Zuźka, Marcel i Nikola.

W piątek rano pojechałam na zakupy. Kupiłam sobie żakiet i koszulkę. Wymieniłam sobie buty. Za tą samą cenę. Oddałam je do reklamacji bo mi się zepsuły buty .Wymieniłam sobie na podobne buty. Potem dzień spędzony z rodzinką. Koło 17.00 poszłam z Moniką, Marcinem, Hubertem, odprowadzić Patrycję na urodziny do Marty. Później dołączy się Piotrek, Michał i Karolina. Później oglądałam EURO. O 20.00 przyjechał Michał z Karoliną na siatkę.

W sobotę rano wbił wujek. Klaudia, Hubert, Paulina, Zuzka, Wika, Marcel, Nikola i Kaśka. Posiedziało się pośmiało trochę z Klaudią i Kaśką. po 2 godzinach chyba dziewczyny poszły do cioci Kaśki. Po południu siatka z Pauliną, Karoliną, Michałem, Moniką i Wujkiem. Po godzinie grana napisała Patrycja, żebym po nią wszyła bo już wraca z urodzin Marty. Gdy wróciłyśmy wszyscy byli nad stawem. Zakończenie dnia było średnie.

A co do dziś. Dziś nie pojechałam do kościoła. Więc wstałam o 09:06. Koło 11.00 ogarnęłam się. Po chwili przyjechał Michał z tatą. To poszliśmy się huśtać. Po paru minutach poszliśmy nad staw. Zwała. Później pograliśmy w siatkę. Przed południem wbił wujek, Marcin i Kasia. Po 14:00 przyjechał Michał.Posiedzieliśmy z dzieciakami i poszliśmy pograć w siatkę. Poi chwili Monika poszła do domu a ja z Michałem poszliśmy sobie posiedzieć. Pogadaliśmy trochę i przyszła do nas Monika. Po chwili Michał pojechał. Jakąś godzinę temu odjechał też wujek.

Mam nadzieję, że weekendy udał się także Wam . : >

Jutro szkoła. <jupi> Stęskniłam się za trzeba osobami. ♥ 
Na szczęście jutro bez plecaków. Dni otwarte w gimnazjum. Wychodzę o 12.30 czy jakoś tak. W czwartek bal <zaciesz> .

Cześć.Tyle sobie obiecywałam, że dziś Ci to powiem, że Cię kocham. Ale Ty gdy Cię widzę sprawiasz, że moje serce bije mocniej , nogi same się uginają, a gardło nie przepuści nawet jednego słowa 
1 komentarz: